پست تنهابسته مکانیزم طبیعی ذهن

بدون اینکه زحمتی بکشید کدها در مغز شما وجود دارند
فقط کافی است که طبیعی کدنویسی کنید

امروز وقت آن رسیده که رویای همیشگی ات را به نرم افزار تبدیل کنی

با استفاده از مکانیزم طبیعی ذهن پروژه های بین ۳ تا ۱۰۰ میلیون را در زمان بسیار کوتاهی تولید خواهید کرد

الگوریتم و فلوچارت را دور بیندازید و بدون ترس کد نویسی کنید و دیگر خستگی یادگیری برنامه نویسی را فراموش کنید

برای برنامه نویسی هر پروژه ای ما فقط به فیلم انجام فرآیند های یک کسب و کار نیاز داریم .
ابزارهای لازم شامل یک موبایل برای گرفتن فیلم و یک لب تاپ برای برنامه نویسی آن فیلم است

با فرمول ونک (دنیای واقعی، دنیای نرم افزار، دنیای کد نویسی) ذهن خود را مدیریت می کنید و کد های عالی می زنید

عجیب ولی واقعی، در جلسه اول به سادگی آب خوردن با بانک اطلاعاتی کار می کنید اونم با چه روشی!!!

نرم افزار چیزی نیست جز شبیه سازی جهان هستی

کارها در جهان واقعی توسط افعال انجام می شود. افعالی مثل راه رفتن، خوردن، دیدن و … . همین افعال در دنیای بیزینس وجود دارند. هر فعلی توسط تصمیم، ترتیب و تکرار(ت ت ت) انجام می شود.
انتقال این افعال از دنیای واقعی به دنیای برنامه نویسی را به شما نشان می دهیم

کارها توسط افعال انجام می شود .افعالی مثل راه رفتن، خوردن و …، دیدن، تایپ کردن، نگاه کردن و … . همه اینها افعالی هستند که در جهان هستی وجود دارند.
شما به واسطه ترتیب(Sequence)، تصمیم(selection) و تکرار(repeat) باید بتوانید هر کاری که در دنیای واقعی انجام می شود را در دنیای کامپیوتر انجام دهید. کارهایی مثل خوردن مثل نوشتن مثل دویدن یا هر کار دیگری. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه خودتان می توانید افعال دنیای واقعی را توسط برنامه نویسی وارد کامپیوتر کنید.

تعجب نکنید اما شما می توانید هر فعلی در دنیای واقعی را برنامه نویسی کنید

کسب و کارها را توسط مکانیزم طبیعی ذهن برنامه نویسی کنید

دنیای تجارت هم مانند دنیای واقعی است. پر است از افعال مختلف. افعالی که در درون هر یک از آنها ترتیب تصمیم و تکرار وجود دارد. افعالی مثل گزارش گرفتن، ثبت نام کردن، جستجو کردن در نرم افزارهایی مثل بایگانی، حسابداری، انبارداری یا اتوماسیون های اداری .

با فعال شدن مکانیزم طبیعی ذهنتان همانطور که ترتیب تصمیم و تکرار آب نوشیدن را می دانید یا ترتیب و تصمیم و تکرار را برای سیب خوردن استفاده می کنید؛ به همان راحتی هم افعالی مثل جستجو کردن ثبت نام کردن و کنترل کردن را بدون استفاده از الگوریتم و فلوچارت از دنیای واقعی وارد دنیای کامپیوتر می کنید. یعنی طبیعی برنامه نویسی می‌کنید.

سیب خوردن سخت تر است یا کد نویسی؟

فکر نکنید، مشاهده کنید و کد بنویسید

آیا تا به حال به این مساله دقت کرده اید که شما کارهای بسیار پیچیده را به راحتی و بدون فکر کردن انجام می دهید اما هنگامی که می خواهید یک فعالیت بیزینسی را تبدیل به نرم افزار کنید مجبور می شوید مدتها به روش اجرای آن بیندیشید؟؟

جالب است بدانید که روش خوردن یک سیب به مراتب پیچیده تر از طراحی یک بخش از بیزینس است اما تنها به این دلیل که شما خوردن سیب را با مکانیزم طبیعی ذهن خود انجام می دهید برای شما از طراحی و پیاده سازی یک بخش از بیزینس با #C راحتتر است.
نیازی نیست که مثل یک ربات پای کامپیوتر بنشینید و همه چیز را جزء به جزء به خودتان بگویید تا برنامه نویسی کنید
این روش شما را به یاد همان سبک برنامه نویسی های خسته کننده که طبق الگوریتم و فلوچارت های زجر آور بود
نمی اندازد؟ بله این مشکل به دلیل کوری حاصل از تمرکز بر روی سبک آموزشی رایج است.

ما به شما آموزش می دهیم که خودتان را آزاد و رها از هر ساختاری بدانید، چشم هایتان را ببندید و کد نویسی کنید

چشم هایتان را ببندید و کد بزنید

آیا تا به حال به این مساله دقت کرده اید که شما کارهای بسیارپس از این آموزش شما می توانید هر چیزی در جهان را در با سی شارپ پیاده سازی کنید
به شما نشان داده خواد شد که چطور غذا خوردن را کد نویسی کنید و بعد همین کار را برای دنیای بیزینس استفاده کنید .
تا اینجا شما آنقدر حرفه ای شده اید که می توانید یک بیزینس را با C# طراحی کنید

اگر نرم افزار برای اولین بار کاری را در دنیای واقعی قرار است انجام دهد بازم با کد شروع نکنید اول در دنیای واقعی آن را تصور کنید

اگر قرار باشد یک نرم افزار برای اولین بار کاری را در دنیا انجا دهد بهتر است تصور کنید که این کار قبلا در دنیای واقعی و بدون کامپیوتر انجام می شده. ذهنیت خود را از آن ایجاد کنید سپس از فیلم تخیلی خودتان استفاده کنید،سپس با روشی که به شما آموزش می دهیم آن را به کدهای سی شارپ و نرم افزار تبدیل کنید. این موضوع دقیقا شبیه کارتون کارآگاه کجت است که در آن زمان هنوز ساعت های هوشمند و نت بوک ساخته نشده بود اما انسان با تخیل فیلمی از آن ساخته بود:

لطفا فیلسوف نشوید

شما آموزش می بینید که با نگاه کردن به دنیای اطراف ایده های طراحی نرم افزار های مختلف را پیدا کنید و آن ها را با برنامه نوسی C# تبدیل به نرم افزارهای تجاری کنید. اما لطفا فیلسوف نشوید

در مطالعاتی که روی برنامه نویسان مختلف داشتیم گاهی برنامه نویسها آنچنان روی جزئیات کار متمرکز می شوند و روی بخش های مختلف ایده ها و بررسی های فلسفی می کنند که کل جریان تولید نرم افزار از دست آنها خارج می شود.
ما به شما آموزش می دهیم که چگونه نگاه و برداشت صحیحی از محیط اطراف خود داشته باشید و با تکنیک سهل انگاری نرم افزارهای خود را به سرعت تولید کرده و پیش ببرید.

افعال را در سی شارپ پیدا می کنید

شما را با افعال سی شارپ آشنا می کنیم و به شما نشان می دهیم که چگونه می توان یک فعل را در سی شارپ ایجاد کنید. دسته بندی های اصلی افعال را خواهید شناخت و می توانید افعال خاص خود را در دنیای برنامه نویسی ایجاد کرده ،برای فعل خود ورودی تعیین کنید، خروجی آن را مشخص کنید و در نهایت آن را به طور کامل بنویسید.
بعد از مدت کوتاهی خواهید دید که C# افعال شما را به صورت عادت در می آورد تا هر زمان که نیاز داشتید به سادگی آنها را صدا کرده و استفاده کنید. درست مثل رانندگی کردن؛ شما بدون اینکه انرژی صرف کنید و یا حتی فکر کنید طبق عادت عمل رانندگی را انجام می دهید. حالا مثال زیر را ببینید که چطور فعل خوردن یکبار تعریف می شود و دیگر هر وقت اراده کنید فقط آن را صدا می زنید و این دقیقا شبیه زندگی روزمره ماست:

به شما آموزش داده خواهد شد که کل افعال در دنیای واقعی با دو منبع قابل پیاده سازی هستند. منابع تک خانه ای و منابع چند خانه ای

هرمنبع در دنیای واقعی قابل پیاده سازی در نرم افزار است

منابع مختلف دنیای واقعی را به برنامه نویسی گره بزنید

همین مساله در دنیای بیزینس وجود دارد. برخی منابع ساده اند و به راحتی قابل شناسایی و پیاده سازی هستند و برخی دیگر دارای خصوصیات متفاوت و پیچیده.
ما نیز به شما نشان خواهیم داد که در هر بیزینس چگونه منابع مختلف را پیدا کنید و منابع اصلی را از منابع تغییر یافته تشخیص دهید. منابعی مانند یک کارمند، یک بیمار،یک مشتری، یک کیف، کفش یا هر نوع دیگری و سپس آن را به کامپیوتر معرفی کنید.

ما نیز به شما نشان خواهیم داد که در هر بیزینس چگونه منابع مختلف را پیدا کنید و منابع اصلی را از منابع تغییر یافته تشخیص دهید. منابعی مانند یک کارمند، یک بیمار،یک مشتری، یک کیف، کفش یا هر نوع دیگری و سپس آن را به کامپیوتر معرفی کنید.

بازی ها را جدی بگیرید

در جلسه اول با بازی بولینگ ها افعال رایج نرم افزارهای تجاری را به شما آموزش می دهیم

یک بازی بسیار جذاب را برای شما پیاده سازی خواهیم کرد و با آن یک الگوریتم را پیاده سازی میکنیم
یک بازی جالب را در دنیای واقعی انجام می دهیم و به شما نشان می دهیم که چگونه با استفاده از بازی یک برنامه بنویسید. شما قادر خواهید بود هر آنچه در روند اجرای بازی رخ داده است را با استفاده از C# برنامه نویسی کنید.

برای پیدا کردن روش حل یک مساله در برنامه نویسی، سراغ کامپیوتر نروید، از آن فرار کنید

ایده برداری از ذهن برای پیدا کردن روش کدنویسی

برای پیدا کردن روش حل یک مساله در برنامه نویسی، سراغ کامپیوتر نروید، اجازه دهید یک نفر در دنیای واقعی آن را انجام دهد و شما آن را مشاهده کنید، روش انجام آن را شکار کنید و بعد تبدیل به کد کنید

برای ساخت یک برنامه ساده پیدا کردن کوچکترین و بزرگترین عدد، بجای استفاده از راهکارهایی که معمولا در دانشگاه ها و کتاب ها گفته می شوند، از ذهن برای حل این مساله ایده برداری کردیم و آن را پیاده سازی کردیم. تا به شما نشان دهیم که چگونه می توانید به سادگی تنها با بهره برداری از ذهن که دارایی همه ماست می توانیم راهکارهای ساده و خلاقانه برای کدنویسی پیدا کنیم. این کار برخلاف روش های خشک و خسته کننده الگوریتم و فلوچارت بسیار جذاب و دوست داشتنی خواهد بود.

کمربند ها را ببندید، وارد دنیای بیزینس می شوید

پشت صحنه بیزینس ها را پیدا می کنید

تمام کسب و کارها به دو قسمت اصلی تقسیم می شوند پشت صحنه و جلوی صحنه. شما باید افعال جلوی صحنه و پشت صحنه را تفکیک کرده و هر کدام را در قسمت خود پیاده سازی نمایید . افعال پشت برای یک رستوان مانند: معرفی غذاهای روز، قیمت ها، موجودی از هر غذا و … . و افعال جلوی صحنه برای رستوران عبارت خواهند بود از : خرید مشتری، پرداخت، ارسال غذا و …. .

اطلاع داشتن از پشت صحنه یک کسب و کار به شما کمک می کند تا بتوانید ساختار محکمی برای تولید نرم افزار خود داشته باشید. این ساختار شامل بانک اطلاعاتی، طراحی فرم ها و موارد مختلف دیگر است.
علت ناتوانی برخی برنامه نویسان در تکمیل یک نرم افزار عدم بررسی و اطلاع از پشت صحنه بیزینس است.

اطلاع داشتن از پشت صحنه یک کسب و کار به شما کمک می کند تا بتوانید ساختار محکمی برای تولید نرم افزار خود داشته باشید. این ساختار شامل بانک اطلاعاتی، طراحی فرم ها و موارد مختلف دیگر است.

با استفاده از ونک نرم افزار بسازید

فرمول ونک نرم افزار شما را دوست داشتنی می کند

یک فرمول بسیار جالب را به شما نشان خواهیم داد که چطور با استفاده از ونک ذهن خود را کنترل کنید که چه چیزهایی را ببیند چطور ببیند و چگونه پیاده‌سازی کنند یعنی دنیای واقعی را به دنیای نرم افزار و دنیای نرم افزار را با استفاده از دنیای کد نویسی ایجاد کنیمs

هنگامی که می خواهیم یک نرم افزار تولید کنید تنها با استفاده از فرمول ونک می توانید آن را مطابق نیاز مشتری طراحی کنید. به شما نشان می دهیم که با ونک چگونه وارد دنیای واقعی ( و ) می شوید، دنیای واقعی را نگاه می کنید و داستان را درک می کنید. سپس از داستان واقعی یک داستان نرم افزاری ( ن ) برای خود خواهید ساخت. داستانی که به شما می گوید این داستان را به چه شکلی به صورت افعال، فرم ها و یا سایر بخش های نرم افزار درآورید. در نهایت از داستان نرم افزاری کد نویسی های( ک ) لازم را استخراج می کنیم.

با استفاده از ونک در چند روز پروژه های چند میلیونی خواهید نوشت

از ونک لذت ببرید

یک فیلم در این جلسه با استفاده از دانشجویان کلاس طراحی کردیم و سپس افعال درون این فیلم را به کد و نرم‌افزار تبدیل کرده ایم که این قسمت بسیار جالب و جذاب است .

با همکاری دو نفر از دانشجویان یک داستان واقعی را شبیه سازی کردیم. فرمول ونک را در آن پیاده سازی کردیم و نرم افزار مربوط به آن را ساختیم. شاید برای شما هم جالب باشد که همه اینها در کمتر از ۱ ساعت انجام شد. داستان واقعی را مشاهده کردیم، داستان نرم افزاری آن را ساختیم و سپس تمام برنامه نویسی های C# مربوط به آن را انجام دادیم. شما هم پس از دیدن این فیلم ها به همین سرعت ( شاید خیلی هم بیشتر) می توانید برنامه نویسی کنید.

عجیب اما واقعی

استفاده از بانک اطلاعاتی خیلی آسان است، در همان جلسه اول به شما آموزش می دهیم

شاید برای شما عجیب باشد که در جلسه اول استفاده از بانک های اطلاعاتی را شروع می کنیم بله ما در جلسه اول برنامه نویسی بانک های اطلاعاتی را شروع می کنیم و به واسطه کدفرست ( code first )همزمان که کدنویسی می‌کنیم بانک اطلاعاتی خودمان رو ایجاد میکنیم . به همین راحتی.

بانک اطلاعاتی برای نگهداری همیشگی اطلاعات به کار میرود. در همه نرم افزارهای تجاری نیاز است که بخشی از اطلاعات برای همیشه نگهداری شوند. اینجاست که پای بانک اطلاعاتی به میان می آید. اما برای استفاده از بانک اطلاعاتی نگران نباشید، به شما آموزش می دهیم که چگونه با استفاده از کدفرست ( code first ) همزمان با کد نویسی بانک اطلاعاتی شما ایجاد می شود. و خواهید آموخت که چگونه اطلاعات را برای همیشه در بانک اطلاعاتی نگه داری کنید.
در دنیای امروز مدل به کد ، کد به بانک تبدیل می شود:

عناوین آموزش:

مفاهیمی که به شما آموزش خواهیم داد

– تعریف متغیر
– تعریف فعل
– فعل برای شروع به چه ورودی نیاز دارد؟
– تعریف فعل در برنامه نویسی
– انواع شرطها و تصمیمات
– نمایش پیغام ها
– حلقه ها(while)
– فراخوانی توابع و افعال در برنامه
– استفاده از کلاس ها در قالب تعریف یک نوع جدید
– استفاده از نوع کلاس ها در توابع و افعال
– رویه و تابع
– منابع تک خانه ای و چند خانه ای
– حلقه foreach
– لیستها
– آموزش فعل جستجو با بازی بولینگ
– ایده برداری از ذهن برای یافتن بزرگترین عدد
– پشت صحنه و جلو صحنه کسب و کار
– معرفی فرمول ونک برای تولید و تحلیل نرم افزار
– Prototype
– سه داستان(ونک) با مثال آقای بوگری و خانم عمرانی
– یافتن منابع با مثال آقای بوگری و خانم عمرانی
– قوانین تجارت در فعل ثبت نام آقای اخوان و خانم عمرانی
– چرا بانک اطلاعاتی
– کد به مدل،مدل به بانک،بانک به مدل ،مدل به کد و….
– روش ۵ مرحله ای برای ایجاد بانک اطلاعاتی در پشت صحنه یک نرم افزار با استفاده از EF و Codefirst
– بررسی افعال با بانک اطلاعاتی و بدون بانک اطلاعاتی
– سی شارپ را بخوریم
– IDE،Language،CLR،IL،.NET Framework،Run time،Design time
– Solution Explorer،Toolbox،Properties،Server Eplorer،Error List،Designer،Code
– کدها(ت،ت،ت) را کجا بنویسیم؟
– رویداد
– بایدها و نباید های متغیرها
– ساختار،شمارشی،کلاس
– جایگاه متغیر در کلاس ها و افعال ، شرطها ، تکرارها و ورودی هاست
– متغیرهای رشته ای و توابع کار بر روی آنها
– اولویت عملگرها
– کدهای کاربردی
– ساخت کنترل ها در زمان اجرا ومتدهای پر کاربرد textbox
– چند نکته در باب توابع
– بررسی زبان روالمند سی شارپ، بررسی زبان غیرروالمند لینکیو
– بررسی یک مثال با سی شارپ و لینکیو
– قالب دستور لینکیو
– شرطها
– مرتب سازی
– توابع لا ندا(Lambda)
– توابع تجمع ای
– (فراخوانی زنجیره ای) Method Chaining
– ترکیب مجموعه ها
– فیلترینگ ها

ما به شما نوید آموزش روشی را می دهیم که با کمترین آموزش کدنویسی می توانید بزرگترین پروژه ها را تولید کنید و دیگران به شما کدهای زیادی آموزش می دهند که همه ی آنها در جستجو های اینترنتی قابل دستیابی هستند.
اگر هدف شما این نیست که سر خود را با کدها مشغول کنید بلکه قصد تولید نرم افزار و ایجاد ارزش و ثروت هستید صد در صد برای شما مناسب است.

چرا آموزش های کدتجاری:

– اگر یک کلمه به شما دادیم که در تجارت استفاده نمی شد سریعا به ما اطلاع دهید تا روی آن آموزش خط بکشیم.
– ما به شما دیدگاه آموزش می دهیم تا مغزتان برای تولید آماده باشد
– روش ما منحصر به فرد ولی بسیار آسان است
– با روش مکانیزم طبیعی می توانید پروژه های گران قیمت مثلا بالای ۱۰۰ میلیون را تولید کنید و مسیر تولید را گم نکنید
– ما با بازی به شما یاد می دهیم
– روش ما و سبک ما جذاب است حوصله شما سر نمی رود و تمام فیلم ها را خواهید دید.
– فرمول های تولید در صنعت را خلاصه کردیم نیاز نیست تجربه های مارا سالها تجربه کنید بلکه پس از آموزش استفاده کنید.
– بانک های اطلاعاتی موضوع پیشرفته ای نیست در جلسات اول آموزش آن را شروع کردیم تا پروژه ای درس را یاد بگیرید.
– زبان C# و LINQ را به صورت تجاری به شما آموزش داده ایم.

گارانتی :

این محصول ۲ سال گارانتی دارد چنانچه به همه ی آموزش های ما عمل کردید و پروژه نفروختید و درآمد نداشتید که وجه شما با کمال میل بازگشت داده خواهد شد و ملاک فقط گفته شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *