داستان سایت کدتجاری

 من محسن مدحج نویسنده ی کتاب ویژوال بیسیک دات نت ۲۰۰۵+ پروژه کامل و ویژوال بیسیک دات نت ۲۰۱۰ به همراه یک پروژه کامل و بنیان گذار سایت کد تجاری هستم، سالهای سال بود که هر کتابی که در حوزه تولید نرم افزار در ایران و دنیا چاپ می شد را نخوانده رها نمی کردم ،  از ۱۴ سال قبل نرم افزارهایی را می ساختم که نمونش در ایران نبود  و ابزارهایی طراحی می کردم که در آن زمان در  محیطهای برنامه نویسی معروف دنیا مثل ویژوال استدیو و دلفی وجود نداشت اما به دلیل اینکه  ماهیت و فروش نرم افزار در ایران را  نمی دانستم چندان در عرضه و فروش نرم افزار موفقیت به دست نمی آوردم  از این رو تصمیم گرفتم دانشم را از طریق کتاب منتشر کنم پس از آن با سیر زیادی از مخاطبان روبرو شدم.

 

و طی ۸ سال اخیر که مدیرعامل شرکت تولید نرم افزار بودم به موفقیت های چشم گیری در حوزه ی تولید ، فروش و قراردهای پرسود دست یافتیم و به این دانش رسیدیم که بازار نرم افزار ایران قوانین خاصی دارد که در هیچ کتابی نوشته نشده است.

 

ما همگی اعضای یک شرکت تولید نرم افزار هستیم و قصد داریم پشت صحنه ی یک شرکت تولید نرم افزار را در تمامی حوزه ها به شما آموزش دهیم و شما را از سردرگمی در برنامه نویسی های بی فایده خلاص کنیم . به آن میزان از تحلیل که برای تولید نرم افزارهای تجاری موثر است را آموزش دهیم و همچنین به شما نشان خواهیم داد که در محیط  کسب و کارهای مختلف چطور دانش خود را در عمل به کار گرفته و درآمد بالا داشته باشید و در نهایت راجع به تحلیل،طراحی ، پیاده سازی و مسائل حقوقی و بازاریابی نرم افزار  طوری شما را آموزش خواهیم داد که در بازار ایران نه تنها مایوس نشده بلکه به درآمد های خوب نیز برسید.

گروه تحلیل ،طراحی و پیاده سازی کد تجاری آموزش های خود را از طریق مدیرعامل شرکت تولید نرم افزار ، مدیر تولید و برنامه نویسانی که  از نویسندگان

بهترین و پرفروش ترین کتب کاربردی برنامه نویسی و بانکهای اطلاعاتی هستند ارائه می دهد.

هر آنچه در اینجا آموزش داده می شود از دل پروژه های تجاری و پول ساز استخراج شده است  که با دانش کاربران ،مصرف کنندگان،برنامه نویسان و تحلیل گران شکل گرفته اند

 

 

در ابتدا نمی دانستم تا چه میزان باید حل مسئله و الگوریتم برای انجام پروژه های تجاری  بلد باشم کتابهای بسیاری خواندم و تمرینات و تولیدات بدون مشتری بسیاری انجام دادم که نمونه اش را در فیلم خاطرات نرم افزارهای ۱۴ سال قبل استاد مدحج + پروژه عظیم کدهای سایت کد تجاری ذکر کردم ولی بعد از دسترسی به بازار مصرف کنندگان تصمیم گرفتم در یک پروژه ی بزرگ پرکاربردترین مسائل و الگوریتم ها و ابزارها که در اکثر پروژه های تجاری کاربرد دارد را منتشر کنیم اسم این پروژه کدهای تجاری است

آموزش های پروژه کدهای تجاری از دل سورس کد پروژه های چند صد میلیون تومانی استخراج شده است. امیدوارم با راه حل های موجود صنعت نرم افزار کشور با رشد چشم گیری روبرو گردد. زیرا که معتقدیم پشت هر دکمه ی پول سازی یک کدتجاری نهفته است.

 

هر کس از من می پرسد دلیل موفقیت شما در تولید نرم افزار در حوزه تحلیل، طراحی و برنامه نویسی و مصاحبه با مشتری و تربیت نیروی انسانی کارا چیست همواره یک پاسخ دارم و آن اینست که من شی گرا را نه تنها درک کردم بلکه به گونه ای خاص در من رسوخ کرده است این  فیلم ۸٫۴۵ دقیقه ای مکانیزم ذهن در تولید نرم افزار برآمده از این دیدگاه بوده است و پیشنهاد می کنم حتما این فیلم را ببینید. و با استفاده از این بسته آموزشی ۸ راز ناگفته نرم افزار های تجاری موفق با نگاه شی گرا آموزش را برای کسانی که سالهاست برنامه نویسی و درک مسائل پیرامون نرم افزار برایشان حل نشده باقی مانده است را بر طرف نموده ایم.

بدون داشتن معماری از دنیای واقعی به دنیای نرم افزار نمی توان به راحتی با اطلاعات به دست آمده در محیطهای کسب و کار نرم افزار ساخت و پس از تولید نمی توان تغییرات را مدیریت کرد پیشنهاد می کنم این فیلم را نگاه کنید راز مطالعه، مصاحبه ، مشاهده در معماری سه لایه.

برای آموختن و ساختن بانکهای اطلاعاتی به گونه ای که در در بزرگ ترین پروژه های تجاری بیش از یک هفته زمان تحلیل و اجرا به تاخیر نیافتد تنها در یک نگاه ساختار محور در قالب موجودیت های بهم مرتبط در پروژه های تجاری را در این بسته تهیه کرده ایم.

 

دانلود رایگان
فایل ویدئویی خاطرات نرم افزارهای 14 سال قبل استاد مدحج + پروژه عظیم کدهای سایت کد تجاری
دانلود رایگان
فایل صوتی راز کیفیت محصولات اپل با شی گرا
دانلود رایگان
مالکیت فکری نرم افزار در داخل تیم تولید و خارج از آن
دانلود رایگان
نگاه شی گرا با استفاده از مکانیزم طبیعی ذهن در تولید نرم افزار
دانلود رایگان
گزارش سازی با linqtosql و stimulsoft