پست تنهاتوسعه گران نرم افزار ،روابط عمومی راز موفقیت شماست

درحال بارگذاری...
توسعه گران نرم افزار ،روابط عمومی راز موفقیت شماست

روابط عمومی مجموعه‌ای از اقدامات و کوشش‌های حساب‌شده‌ای است که هر سازمان برای برقراریِ ارتباطاتِ مؤثر و هدفمند با گروه‌هایی که با آن در ارتباطند انجام می‌دهد.

تبلیغات به هر نوع فعالیتی گفته میشود که با هدف اطلاع رسانی آنچه که مورد نظر تبلیغ دهنده است انجام میشود.

 تبلیغات بهتراست یا روابط عمومی ؟
آیا تبلیغات باعث ایجاد نام تجاری ما می شود ؟  تبلیغات نام تجاری شما را ایجاد نخواهد کردبلکه این روابط عمومی هست که نام تجاری شما را ایجاد خواهد کرد
آیا خلاقیت در روابط عمومی نیاز است یا در تبلیغات ؟  ما در تبلیغات خلاقیت ایجاد میکنیم اما ارزش افزوده ایجاد نخواهیم کرد ولی در روابط عمومی به شدت ارزش افزوده ایجاد می شود اگر از خلاقیت در روابط عمومی استفاده کنید باعث میشه نام تجاری شما شکل بگیرد .روابط عمومی ارزش بالایی دارد چون که یک ارتباط دو طرفه است،ولی تبلیغات یک بلندگو یک طرفه است اول اطلاع رسانی کنید و بعد تبلیغ کنید.

چرا تبلیغات را در نهایت باید  ادامه بدهید؟ چونکه تبلیغات باعث تثبیت نام تجاری شما خواهد شد

دیجی کالا چگونه  برند شد؟ دیجی کالا اول تبلیغ نکرد اول نام تجاری اش را ایجاد کرد وبعد تبلیغات را شروع کرد.پس اول پول بدست بیارید مقداری فروش کنید روابط عمومی تان را قوی کنید در  نهایت در زمینه کاری خودتان برای این که بین رقیبانتان تثبیت
بشوید میتوانید تبلیغات را انجام دهید. تبلیغ نیاز نیست خلاق باشد کافی است  فقط در ذهن ها بمانید خلاقیت باید در روابط عمومی باشد.

آمازون چگونه برند شد؟ ۳۰ درصد تخفیف کتاب در ابتدای شروع کارش کاری که تا به آن روز کسی انجام نداده بود و نام تجاری خودش را ایجاد کرد این نام تجاری باعث فروش بیشتر شرکت آمازون شد .
شرکت اکس پی یک میلیون دلار هزینه تبلیغات کرد به گفته خود شرکت xp تنها رسانه ها و مقالات بودند که مردم را ترغیب کردند از xp استفاده بکنند پس نتیجه می گیریم که روابط عمومی را در دستور کارمان قرار بدهیم.

این سریال دارای اطلاعات ارزشمندی است. برای دیدن سریال کلیک کنید
این سه نکته را در هنگام شروع کسب و کار تون به خاطر داشته باشید

۱ استراتژی داشته باشید

۲ تیم تشکیل بدهید

۳ روابط عمومی قوی ایجاد کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *