پست تنها۴ تفاوت اساسی برنامه نویسان با مردمان عادی

قابل توجه همسران و اطرافیان برنامه نویسان
برنامه نویسان از شماخواسته هایی دارند

در زندگی آنها اشتیاقی به کارهای تکراری یا بر اساس روال ندارند ولی عاشق محول کردن چنین وظایفی به دیگران هستند.  مثلا” شمارش پول، تنظیم ترازنامه، نگهداری حسابها،اطو کردن، ماشینشویی، نظافت اتاق و این تیپ از کارها ، نه اینکه از تمیزی بدشان آید، نه اتفاقا” برعکس، ولی  عاشق این هستند که دیگران کارها را برایشان انجام دهند.  و این به خاطر خلاقیت کلی و دیدگاه منطقی آنهاست. 

برنامه نویسان چه ویژگی های دارند 

۱ برنامه نویسان سیاست مدار هستند

آنها معمولا” دوست ندارند که صرفا” به خاطر مشارکت در کاری شرکت کنند که آن کار ممکن است تاثیر منفی برآنها داشته باشد، مانند زندگی اجتماعی که متعاقبا هم مردم برنامه نویسان را افراد بی کار می دانندآنها به دنبال چیزی منطقی برای افزودن، گفتن یا پرسیدن هستند.  از آنجا که چیزهای منطقی زیادی در گفتگوها نیست و در بسیاری از جمع های عمومی که حرفهای بیهوده و  تلاش برای امتیازگیری بیشتر  بین مردم در روزمرگی وجود دارد در این حالت برنامه نویسان گاهی بسیار ساکت به نظر می رسند.  اما زمانیکه می ایستند، معمولا” توانایی مقاومت بیشتری دارند و استدلال های منطقی آنها محکم است.

۲ برنامه نویسان زودرنج هستند

وقتی کار اشتباهی انجام می دهند نمی توانید مانند دیگر افراد آنها را زیر سوال ببرید یا سرزنش کنید چون خودشان به اندازه کافی تلاش می کنند که مشکلی بوجود نیاید و اگر فردی دارید که دائم در نرم افزارها و برنامه نویسی مشکل ایجاد می کند بهتر است با آن برنامه نویس همکاری نکنید چون برای اینکار ساخته نشده است اما برنامه نویس خوبتان را مراقب باشید بیش از اندازه سرزنش یا ناراحت نکنید.

این مقاله دارای اطلاعات ارزشمندی است. برای مطالعه کلیک کنید
 ۳ برنامه نویسان خلاق هستند

برنامه نویسان به طور ذاتی خلاق هستند، آنها عاشق پژوهش، ابداع و خلق چیزی تازه هستند و به همین خاطر، علاقه ای به پروژه های تعمیر و نگهداری نیستند و از کارهای روتین بی زارند.

۴ برنامه نویسان زندگی فلسفی دارند

آنها قدردانی بالایی از نظریه های روانشناسی و فیلسوفانه دارند.  زیرا، منطقی که دارند می تواند آنها را دراین موضوعات تکمیل کند و البته خیلی هم آرمانگرا بوده و خیلی نگران محیط های کاری خود و زیبایی شناسی محل کار عمومی خود و غیره هستند.

چه موقع یک تیم یا سازمان  برنامه نویس های خوبش را از دست می دهد؟

برنامه نویسان سازمانها را  زمانیکه  که کاری برای انجام دادن ندارند  ترک می کنند و حتی گاهی که کار خلاق برای انجام دادن نیست باز هم کار را ترک می کنند.در انتها پیشنهاد می کنیم به برنامه نویسان عزیز ایران زمین که ما باید به خاطر داشته باشیم ، توازن به زیبایی زندگی می افزاید. اساسا”، زیبایی یعنی هنگامیکه همه صفت های شخصیت ما متوازنباشند.  اگر ما یک صفت را به خاطر دیدگاه خود از دست دهیم، بر زیبایی زندگی تاثیر دارد.  پس باید یک زندگی متوازن داشته باشیم و بدانیم که می توانیم این کار را انجام دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Join Our Newsletter Today On The Writers Cookbook

Stay updated with all latest updates,upcoming events & much more.
مشترک شدن
SUBSCRIBE NOW
close-link