UserControl ها چشمک میزنند

UserControl ها چشمک میزنند.  • استفاده  از کنترل های رایجی مثل Button ،ComboBox ،TextBox پاسخگوی نرم افزارهای کسب و کار امروزی نیست و باید از UserControl ها نیز استفاده نمود.

  • در UserControl ها شما میتوانید یک کنترل موجود را تا سرحد خلق یک کنترل جدید توسعه دهید.

  • با ایجاد UserControl ها خاص، نرم افزارهای خاص طراحی کنید و کاربران مخصوص به خود را داشته باشید.


در پروژه های مختلف نیاز های کاربران کاملا بررسی می شود، قوانین تجاری آنها بدست می آید و بر اساس آنها کد نویسی های مختلف انجام می شود. متاسفانه در اکثر برنامه هایی که در کشورمان وجود دارد تنها به این بخش اهمیت داده می شود و نیاز کاربران به کنترل های متفاوت تقریبا نادیده گرفته میشود و همین مساله سبب می شود تا کاربران با ظاهر یکسان در تمام برنامه ها مواجه شوند که محیط خسته کننده ای را بوجود می آورد که نمیتواند تمام نیاز های آنها را برطرف کند، احساس محدویت را برای آنها بوجود می آورد و در نهایت کاربران ناراضی خواهید داشت که همین مساله ممکن است سبب شکست نرم افزار شما شود.


شما باید بتوانید همانطور که برای نیاز های تجاری کاربران برنامه ریزی می کنید بتوانید نیازکاربران به کنترل های متفاوت را هم نیازسنجی کنید. و بر اساس آنها کنترل های خاصی را ایجاد کنید که نیاز آنها را کاملا برطرف می کند . این کار تنها با ساخت یوزر کنترل ها امکان پذیر است. شما باطراحی UserControl ها قادر خواهید بود ظاهری خاص را به برنامه هایتان بدهید و برنامه های شما از میان برنامه های موجود بهترین شود.

 

tafavot-title

شما با دیدن این ویدئو تنها روش ساخت UserControl ها را فرانخواهید گرفت. بلکه مطالب بسیار ارزشمندی از قبیل اینکه چرا باید از یوزر کنترل استفاده نماییم را نیز خواهیم گفت.

تاثیر استفاده از UserControl ها در برنامه های تجاری چیست و چگونگی تاثیر استفاده از آن را در قیمت و ترغیب مشتریان به خرید و پرداخت بهای بیشتر را در یک برنامه تجاری واقعی ببینید و برنامه های خود را متحول کنید.

 

 

 

 

 


محتوای بسته WIN019

پسورد فایل : CodeTejari.com

دانلود بخش اول


دانلود بخش دومدرباره نویسنده

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رایگان
فایل ویدئویی خاطرات نرم افزارهای 14 سال قبل استاد مدحج + پروژه عظیم کدهای سایت کد تجاری
دانلود رایگان
فایل صوتی راز کیفیت محصولات اپل با شی گرا
دانلود رایگان
مالکیت فکری نرم افزار در داخل تیم تولید و خارج از آن
دانلود رایگان
نگاه شی گرا با استفاده از مکانیزم طبیعی ذهن در تولید نرم افزار
دانلود رایگان
گزارش سازی با linqtosql و stimulsoft
در حال بروزرسانی سایت هستیم بابت اینکه جهت انجام تغییرات صبور هستید سپاسگزاریم
دانلود رایگان
مالکیت فکری نرم افزار در داخل تیم تولید و خارج از آن